WESPRZYJ EUDEC PL

7

WSPIERAJ

Zjazd polskich szkół demokratycznych EUDEC24PL (22-26.05.24)

obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, infrastrukturę i organizację OPEN SPACE, co finansujemy z wpłat uczestników zjazdu.
Dziękujemy za udział i zaangażowanie tym, którzy już się zarejestrowali. Zapraszamy tych z Was, którzy jeszcze ostatecznie nie zadecydowali o udziale w EUDEC24PL. Pamiętaj, to absolutnie wyjątkowe wydarzenie łączące zalety urlopu z możliwością rozwoju osobistego, pogłębienia wiedzy i poszerzenia grupy przyjaciół o ludzi z całego świata!

Swoim zaangażowaniem wspierasz ruch społeczny na rzecz rozwoju edukacji demokratycznej w Polsce.

Festiwal Inspire The Future (25.05.24)

jest Dniem Otwartym dla gości. Organizujemy go non profit. Jego jakość organizacyjną podnosimy dzięki hojności darczyńców i sponsorów, współpracy z partnerami oraz dzięki wolontariuszom!

Dołącz do tego szacownego grona wspierając nas poprzez:

DAROWIZNA – KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY!

Przelew dowolnej kwoty na konto Fundacji Bullerbyn – KONIECZNIE z tytułem  „DAROWIZNA INSPIRE THE FUTURE [adres email]”
Dzięki podaniu SWOJEGO ADRESU umożliwisz nam przesłanie Ci podziękowań wraz z wideopocztówką z konferencji 🙂

Dane do przelewu w PLN:

FUNDACJA BULLERBYN NA RZECZ WSPÓLNOTY DZIECI I DOROSŁYCH
WILCZA GÓRA NIEZIEMSKA 1
05-506 LESZNOWOLA
POLSKA
PKO B.P. 51 1440 1390 0000 0000 1757 5732

WOLONTARIAT
Napisz na szkoladrogawolna@gmail.com, jeśli chcesz dołączyć do grona wolontariuszy, którzy zajęli się PR, obsługą fanpage, tłumaczeniami, fundraisingiem. Nadal potrzebujemy wsparcia organizacyjnego podczas zjazdu i festiwalu. Już dziś możesz poznać i zaangażować się w ten niezwykły i uskrzydlający ruch otwartych i serdecznych ludzi, którzy działają z misją zmieniania świata na lepsze.

SPONSORING

Ty już wiesz, że sensowna zmiana w edukacji kolejnych pokoleń to nasz wspólny interes! Dowiedz się zatem jeszcze co możesz uzyskać dla swojej firmy,ki zasponsorowaniu realizacji potrzeb organizacyjnych Festiwalu.

PATRONAT

Chętnie podejmujemy współpracę z organizacjami, które tak jak my, podpisują się pod ideą zmian w polskiej i światowej edukacji i chcą objąć patronat nad naszym przedsięwzięciem. Zróbmy to razem! Pokażmy naszym odbiorcom, klientom, podopiecznym, partnerom, że można i zdecydowanie warto zmieniać świat na lepsze. Pokazujmy dobre praktyki.

PARTNER​

Zapraszamy do ścisłej współpracy przy organizacji Festiwalu.